Loading..
   < >
   Günlük hayatta yanımızdan hiç ayırmadığımız bu aksesuarlar adeta bizi tamamlayan parçalar gibi. İster erkek ister kadın olun kaliteli bir aksesuar herkesin hakkı.Erkekler her aksesuarda olduğu gibi cüzdan da faydayı ön plana alırlar. Tarzınıza uygun olmasından önce  hangi cüzdanın sizin için daha kullanışlı olduğuna karar verin! 
   Erkek cüzdan modelleri de bu düşünce tarzına uygun olarak faydacı tasarımlarla üretilmektedir. Genellikle cüzdanını arka cebinde taşıyan beyefendiler için tasarlanan klasik model cüzdanlar ya da 
   günlük hayatta yanında çok sayıda kredi kartı ve kartvizit taşıyan beyler için tasarlanan kartlık cüzdanlar ihtiyaca yanıt verebilir. 
   ömür boyu kullanabileceğiniz sizinle yaşlanacak bir cüzdan arıyorsanız tercihinizi deri cüzdandan yana kullanmalısınız. Gerçek deri cüzdanlar yapısı itibariyle suya, neme ve tüm doğal koşullara karşı dayanıklıdırlar.
   Aka Deri Erkek Cüzdanları 2 Yıl Garantili'dir. Aka Deri cüzdan modelleri, parlak deri, mat deri ve Baskılı cüzdanlar olarak sınıflandırılabilirler. 
   Cüzdanınızın gerçek deri olup olmadığını görüntüsünden ve kokusundan anlayabilirsiniz. Cüzdan fiyatları açısından deri cüzdanlar pahalı olsa da size ömür boyu kullanım imkanı sunarlar.
   %100 Hakiki deriden üretilen bayan cüzdan ve erkek cüzdan modellerine yakından bakın!  Tarzınıza uygun olan modeli ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı ile hemen sipariş verin.
   ₺130,00KDV Dahil
   ₺200,00 KDV Dahil
   %35 İndirim
   %35İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün