MNG KARGO İADE DEĞİŞİM KODU : 23071383

İADE ŞARTLARI
Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda maalesef ürün iadesi kabul edilmemektedir.
İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN 
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI (Tüm nüshaları ile birlikte)
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN

(kusursuz iade durumlarında Kargo Ücretleri Müşterimiz Tarafında Ödenmesi Gerekmektedir,ücretsiz kargo uygulaması yalnız satın alınan ürünler için geçerlidir,iade edilen ürünlerde iade kargo ücreti'de müşteriden tahsil edilmektedir)

a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
b- İade edilecek ürünün, 15 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak MNG Kargoya teslim edilmesi gerekmektedir.
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI
a- Faturanın arka yüzüne durumu detaylı şekilde doldurmanız gerekmektedir.
b- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
c- İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.
DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA
a- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo(MNGKargo) firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
b- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınarak ortalama 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 1-5 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.
İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz MNG kargo firması tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Ürün başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
DEĞİŞİM ŞARTLARI
Sitemizden satın aldığınız ürünlerle ilgili 5 gün içerisinde değişim talep edebilirsiniz.
DEĞİŞİM İÇİN İSTEDİKLERİMİZ
1. DEĞİŞİM YAPILACAK ÜRÜN 
2. DEĞİŞİM YAPILACAK ÜRÜNÜN FATURASI (Tüm nüshaları ile birlikte)

3. DEĞİŞİM YAPILACAK ÜRÜN KARGO ÜCRETLERİ ALICIYA AİTTİR

-Değişim talep ettiğiniz ürünle yeni ürün arasında fiyat farkı bulunması durumunda aradaki farkın hesap numaramıza havale olarak ödenmesi veya kapida odeme gerekmektedir.
-Değişim işlemleri 1-5 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.
-Değişim ve iade işlem durumunda kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

SATIŞ SONRASI DESTEK
 Sorun yaşadığınız ürünü; İçerisinde yaşadığınız sıkıntıyı ve talebinizi anlatan bir notla birlikte;
MNG Kargo ile "Aka Deri Ürün. San. ve Tic. Ltd. Şti. / MİTHATPAŞA CAD K.HAYDAR EFENDİ SOK NO 15 FATİH/İSTANBUL" adresine göndermeniz durumunda satış sonrası destek ekibi tarafından ürününüz incelenerek , inceleme sonucunda tarafınıza bilgi verilecektir.
Kullanılmış ürünlerle, tamir ilgili ürünü bize gönderirken kargo ücretleri Müşteriye ait olmaktadır.
Ürün inceleme süresi ortalama 5  iş günüdür. Ürününüzün talebinize istinaden mümkünse tadilatı yada üretimle alakalı bir sorun tespit edilmesi halinde ürünün değişimi yada ücret iadesi gerçekleştirilmektedir.

 Müşteri Hizmetleri : 8503059501